ООО Зет
Туристические услуги, пассажирские перевозки

+375 (152) 74-11-13
+375 (152) 72-39-60
+375 (29) 772-39-60 (МТС)
+375 (29) 302-39-60 (Вел)

ООО "Зет"
г. Гродно, ул. Замковая, 4.
УНП 500032557, зареги-
стрировано 15.12.2000 г.

Новости
10.02.2018

Цены на отдых на Балтийском море для отдыха в 2018 году.

05.02.2018

Стартовала акция раннего бронирования на отдых на польскую Балтику в Леба.

08.01.2018

С 01 января 2018 года без визы можно приехать и в Брест!

 

22.12.2017

22 декабря 2017 года подписан Указ о продлении с 01 января 2018 года действия безвизового въезда "GrodnoVisaFree"

07.11.2017

Закончилась запись на тур "Путешествие в земной рай" на 08-12.12.2017. Вот уже два года прошло с первой поездки по этому маршруту. По мнению туристов, это программа  подтверждает звание "Лучшей туристической программы фирмы "Зет" 2015 года" и некоторые из них по этому маршруту едут уже второй раз.

Калькулятор валют НБРБ

Курсы валют в банках г.Гродно на www.ecopress.by Сколько стоит топливо в Белоруссии Сколько стоит топливо в Белоруссии
Яндекс.Погода

Bevizis įvažiavimas užsieniečiams į Gardino miestą

польский ответы вопросы и ответы на русском английский на русском польский английский ответы

grodno_sovetskaya_ploshchad.jpg

Nuo 2016 m. spalio 26 d. įsigaliojo Baltarusijos Respublikos Prezidento A. Lukašenkos įsakas Nr. 318 „Dėl bevizio užsienio piliečių įvažiavimo ir išvažiavimo tvarkos nustatymo“. 

Įsakas gerokai supaprastino užsieniečiams senovinio Gardino miesto, didesnės Gardino rajono dalies ir turistinio-rekreacinio parko „Augustavo kanalas“ lankymo tvarką.

Vadovaujantis šio įsako nuostatomis, užsienio piliečiai, neturėdami vizos, gali atvykti laikotarpiui iki 5 parų.

Užsienio turistai, kertantys Baltarusijos sieną, į šalį gali įvažiuoti per kelis patikros punktus:

  • iš Lenkijos – per „Lesnaja“ (per sezoninį) ir „Bruzgi“,
  • iš Lietuvos Respublikos galės atvykti tik per šiuos pasienio punktus:
    • sausumos pasienio punktą „Raigardas – Pryvalka“
    • per sezoninį upių pasienio punktą „Švendubrė – Pryvalka“.

Sezoninis pasienio punktas dirba nuo gegužs 1 d. iki rugsėjo 30 d.. 

Dėmesio! Atvykti į Gardiną be vizos traukiniu nėra galimybės!

_3_12.jpg

Teritorijai, kurioje veikia bevizis režimas, priklauso Gardinas, taip pat Gardino rajono Gožos, Koptiovo, Odelsko, Podlabno ir Sapockino kaimų tarybų teritorijos.

Norėdamas apsilankyti Gardine be vizos, užsienio pilietis privalo turėti pasą ir specialų leidimą, suteikiantį teisę lankytis bevizėje zonoje. Šį leidimą užsieniečiui išduoda Baltarusijos kelionių agentūra. Kadangi užsienio pilietis atvyksta be vizos, turistiniais tikslais, jis privalo rezervuoti ir apmokėti mažiausiai dvi skirtingas turistines paslaugas (apgyvendinimo, maitinimo, ekskursines ar kt. paslaugas).

Dėl minėto leidimo gavimo užsienio pilietis privalo kreiptis į Baltarusijos kelionių agentūrą, kuri turi teisę išduoti tokį dokumentą, ir užpildyti specialų užsakymo blanką (formq), nurodydamas užsakomas paslaugas.

Mūsų internetinėje svetainėje galite užpildyti šią formą ir užsakyti paslaugas rusų, lenkų arba anglų kalbomis, būdami bet kurioje pasaulio vietoje.

Užsakę ir apmokėję rezervuotas paslaugas, elektroniniu paštu gausite dokumentus, suteikiančius galimybę apsilankyti Gardine ar jo apylinkėse be vizos.

Dėmesio! Kiekvienas į Baltarusijos Respubliką atvykstantis turistas privalo turėti kelionės draudimo polisą, o atvykstantys automobiliu – automobilio „žalią draudimo kortelę“.

Kelionės darudimo polisą galima įsigyti iš anksto savo šalyje arba kreitpis dėl to į bet kurią turistinę įmonę, užsiimančią kelionių draudimu.

parokhod_solomova_v_grodno.jpg

Užsienio pilietis, atvykdamas į Baltarusijos Respubliką be vizos, pasienio punkte turi pateikti šiuos dokumentus: 

  • pasą
  • nustatytos formos leidimą, leidžiantį lankytis Baltarusijos Respublikos teritorijoje be vizos (išduoda kelionių agentūra)
  • kelionės draudimo polisą
  • užpildytą migracijos kortelę (pildoma pasienio punkte; kortelės kopija paliekama turistui, kurią jis privalės pateikti pasienio punkte, išvykdamas iš Baltarusijos Respublikos. Dėmesio! Už migracijos kortelės kopijos praradimą skiriama bauda!)

Detalią informaciją apie bevizį apsilankymą Gardino mieste, didesnės Gardino rajono dalies ir turistinio-rekreacinio parko „Augustavo kanalas“ lankymo tvarką galite rasti šiose internetinėse svetainėse: "Visa-free entry to Grodno. Questions and answers" ir "Atmintinė turistams, atvykstantiems į Gardiną be vizų".

Naudingą informaciją apie Gardiną, lankytinas vietas ir virtualias miesto panoramas galite rasti paspaudę šią nuorodą: (at the next link ... )