ООО Зет
Туристические услуги, пассажирские перевозки

+375 (152) 55-33-33
+375 (152) 555-755
+375 (29) 772-39-60 (МТС)
+375 (29) 302-39-60 (Вел)


ООО "Зет" г. Гродно
ул. Калючинская, 21-208

УНП 500032557, зареги-
стрировано 15.12.2000 г.

Новости
07.05.2024

Начат прием заявок и документов на поездку в Венгрию на термальные источники Хайдусобосло с возможностью открытия визы!

02.05.2024
Открытие визы при поездке в Польшу!
01.05.2024
Поездка на отдых на польскую Балтику с открытием визы Шенген. 
29.01.2024
Имеются свободные места на поездку в Венгрию на термальный курорт Хайдусобосло!
10.01.2024
Возможно открытие польской визы Шенген для граждан республики Беларусь из Гродненской области при поездке 06.04-11.04.2024 г.!!! 

Bevizis įvažiavimas užsieniečiams į Gardino miestą

польский ответы вопросы и ответы на русском английский на русском польский английский ответы

grodno_sovetskaya_ploshchad.jpg

APLANKYTI  BALTARUSIJĄ  BE VIZOS !

Nuo 2016 m. spalio 23 d. įsigaliojo Baltarusijos Respublikos Prezidento A. Lukašenkos Įsakas Nr. 318 „Dėl bevizio užsienio piliečių įvažiavimo ir išvažiavimo tvarkos nustatymo“. 

Įsakas gerokai supaprastino užsieniečiams senovinio Gardino miesto, didesnės Gardino rajono dalies ir turistinio-rekreacinio parko „Augustavo kanalas“ lankymo tvarką.Vadovaujantis šio įsako nuostatomis, užsienio piliečiai, neturėdami vizos, galėjo atvykti laikotarpiui iki 5 parų.

Sekančiu įsaku buvo išplėsta bevizio įvažiavimo teritorija ir patvirtinta Bresto bevizė zona bei prailgintas buvimo laikas iki 10 parų..

Pagal 2019 m. rugpjūčio 07 d. Įsaką Nr. 300 abi „Gardino“ ir „Bresto“ bevizio įvažiavimo teritorijos yra sujugtos į vientisą teritoriją. Užsienio piliečiai, neturėdami vizų, gali atvykti laikotarpiui iki 15 parų.

Nuo šiol 73 šalių piliečiai,  kuriems anksčiau reikėjo vizos į Baltarusijos Respubliką, dabar gali aplankyti „Bresto - Gardino“ teritoriją, neturėdami vizos.

_3_12.jpg

Individualūs turistai  be vizų gali lankytis šiose teritorijose:  

- 1. Gardino apskritis – Gardino ir Lydos miestai, Gardino, Berestovicko,Volkovysko, Svislovičko, Ščyčino, Lydos, Voronovsko rajonai; 

- 2. Bresto apskritis – Bresto miestas, Bresto, Žabinkovo, Pružansko, Kamensko rajonai.

Organizuotos turistų grupės gali be vizų lankytis visoje Gardino ir Bresto apskričių teritorijoje.

Norėdami apsilankyti Baltarusijoje be vizų, užsienio piliečiai  privalo turėti pasą ir specialų leidimą, suteikiantį teisę lankytis bevizėje zonoje. Šį leidimą užsieniečiui išduoda Baltarusijos kelionių agentūra. Kadangi užsienio pilietis atvyksta be vizos turizmo tikslais, jis privalo rezervuoti ir apmokėti mažiausiai dvi skirtingas turistines paslaugas (apgyvendinimo, maitinimo, ekskursines ar kt. paslaugas).

Dėl minėto leidimo gavimo užsienio pilietis privalo kreiptis į Baltarusijos kelionių agentūrą, kuri turi teisę išduoti tokį dokumentą  ir užpildyti specialų užsakymo blanką (formq), nurodydamas užsakomas paslaugas.

parokhod_solomova_v_grodno.jpg

Mūsų internetinėje svetainėje galite užpildyti šią formą ir užsakyti paslaugas rusų, lenkų arba anglų kalbomis, būdami bet kurioje pasaulio vietoje.  El. p. adresas : zet-g@ya.ru

Užsakę ir apmokėję rezervuotas paslaugas, elektroniniu paštu gausite dokumentus, suteikiančius galimybę apsilankyti Gardine ar jo apylinkėse be vizos.

Dėmesio! Kiekvienas į Baltarusijos Respubliką atvykstantis turistas privalo turėti kelionės sveikatos draudimo polisą, o atvykstantys automobiliu – automobilio “Žalią kortą”.

Kelionės darudimo polisą galima įsigyti iš anksto savo šalyje arba kreiptis dėl to į bet kurią turistinę įmonę, užsiimančią kelionių draudimu.

Užsienio pilietis, atvykdamas į Baltarusijos Respubliką be vizos, pasienio punkte turi pateikti šiuos dokumentus: 

  • pasą
  • nustatytos formos leidimą, leidžiantį lankytis Baltarusijos Respublikos teritorijoje be vizos (išduoda kelionių agentūra)
  • kelionės draudimo polisą.

Detalią informaciją apie bevizį apsilankymą  Baltarusijos Respublikoje galite rasti :  

"Bevizis įvažiavimas į Baltarusiją. Klausimai ir atsakymai" 

"Atmintinė turistams, atvykstantiems į Baltarusiją be vizų".

Naudingą informaciją apie Gardiną, lankytinas vietas ir virtualias miesto panoramas galite rasti paspaudę šią nuorodą: (at the next link ... )